Psycholog dla dorosłych i dzieci, pedagog skoncentrowany na ogólnie rozumiany rozwój dziecięcy, hipnoterapeuta pracujący z dorosłymi i dziećmi, psycholog transportu - Skierniewice.

mgr Angelika Czajkowska - psycholog, hipnoterapeuta, pedagog, terapeuta ręki i zaburzeń motoryki małej, psycholog transportu oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Specjalizuję się w pracy terapeutycznej z dorosłymi i dziećmi, cierpiącymi m.in. z powodu lęków, depresji i fobii, zaburzeń odżywiania i otyłości, z zaburzeniami kompulsywno-obsesyjnymi, będących w sytuacji kryzysowej po rozwodzie, rozstaniu, wypadku oraz w żałobie. W terapii wykorzystuję profesjonalną hipnozę. Hipnoterapia włączona w proces pomocy psychologicznej daje znacznie większe możliwości i przyspiesza proces terapeutyczny. Klient zyskuje także nowe umiejętności samodzielnego radzenia sobie z problemami, jak np. głębszy wgląd w siebie czy pracę z ciałem, którą może kontynuować w domu po zakończeniu psychoterapii.

Ponadto specjalizuję się w pracy terapeutycznej z młodzieżą, połączonej ze wsparciem psychologiczno - pedagogicznym skierowanym do rodziców. Pracuję z dorosłymi i dziećmi dotkniętymi przemocą w rodzinie, cierpiącymi z powodu traumatycznego wydarzenia, depresji oraz po próbach samobójczych. Mam również doświadczenie w prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dzieci. Zajmuję się terapią ręki i zaburzeń motoryki małej.